Poročilo o delu ŽPS v petletnem mandatu

ŽPS je imel svojo ustanovno sejo 10. marca 2005 ter šteje 20 članov in sicer po dveh članov iz vsake soseske, ostali pa so predstavniki raznih skupin, ki delujejo v župniji. Vseh sej je bilo v mandatu 20, kar pomeni povprečno štiri seje na leto. ŽPS sestavljajo tri komisije: komisija za oznanjevanje (katehezo), komisija za liturgijo ter Karitas. Komisija za oznanjevanje je načrtovala katehezo ter še vse druge sorodne dejavnosti v župniji. Liturgična skupina je skrbela za bogoslužje (bralci in čistilci, Karitas pa je enkrat letno pripravila srečanje za bolne in ostarele ter zakonske jubilante, najmanj dvakrat letno ob božiču in Veliki noči pa je obiskala bolne in ostarele župniji.
Dogodki, ki so še prav na poseben način zaznamovali dogajanje v župniji so bili:

• Prenos svete maše za TV Slovenija Lokacija: