Naš župnik g. Franc praznuje 50. rojstni dan

Dragi naš gospod  župnik Franc!

Dobro let smo vaša družina – z vsem kar je v nas : dobrega, pomanjkljivega in »na žalost« tudi slabega.

Toda  danes Vam z vso iskrenostjo  in resničnim veseljem izrekamo »Bogu  hvala, da ste med nami.«

Hvala Vašim staršem in vsem, ki so bili Vaši dobri sopotniki v 50- letih življenja.

Dobri Bog pa naj vam nakloni veliko ustvarjalnih let, pretkanih z božjo modrostjo in blagoslovom. Vaše blagoslovljene roke dvigajte k Nebeškemu Očetu za blagoslov našega kraja, naših družin, naših otrok in vsakega v župniji.

Želimo  Vam veliko zdravja, pa tudi, da bi  med nami vedno našli prijateljsko - človeško bližino in pomoč.

V imenu vseh sosesk v župniji vam izročam dar, kot naš prispevek za duhovne vaje, na katere odhajate danes popoldne. Prosimo, da nas vključite v svoje molitve in prosite za Vero, Upanje in Ljubezen v naši župniji, v vsakem izmed nas.

Bog Vas živi!

Nekaj fotografskih utrinkov praznovanja --->