Razred Dan Ura Pripomočki
6. razred Sre 18:00 Skupaj v novi svet (delovni zvezek, učbenik po dogovoru)
7. razred Sre 17:00 Kdo je ta? (učbenik)
8. razred Tor 17:00 Za tvojo duhovno rast – priprava na birmo (učbenik in delovni zvezek v enem zvezku)
9. razred Sre 17:00 Za tvojo duhovno rast – priprava na birmo (učbenik in delovni zvezek v enem zvezku)

Vpis k verouku za veroučence 1. razreda bo v soboto, 5. septembra od 9. do 12. ure in v ponedeljek, 7. septembra od 17.30 do 18.30; obakrat v župnišču v Ajdovščini.
Z otrokom  pride k vpisu eden od staršev (ne stari starši ali drug sorodnik!). Za otroka, ki je krščen v drugi župniji, je potrebno k vpisu prinesti krstni list otroka, ki vam ga izda župnik župnije krsta. Prosim, da to uredite v tem tednu, ki nas še loči do vpisa, v kolikor tega še niste storili.
Vsak otrok naj obiskuje verouk v domači župniji. V izjemnih primerih, ko gre za resen razlog, smejo s pisnim dovoljenjem domačega župnika starši prijaviti otroka v verouku v drugo župnijo.

Začetek verouka: v torek 8. septembra in sredo 9. septembra.
Spoved za veroučence: v prvem tednu verouka (pri prvem srečanju).