Župnijski dnevi v župniji sv. Janeza Krstnika v Ajdovščini

Družina - Župnija

Zakaj župnijski dnevi

Župnijski dnevi nas ob zaključku leta družine vabijo, da bi premislili svoje poslanstvo v naših družinah in naši župniji Janeza Krstnika v Ajdovščini, da bi ozavestili, kaj nam župnija in družina daje. Odkrivali bomo kje in kako se kot posamezniki in kot družina lahko s svojim življenjem in delom vključimo in prispevamo, da bo naša župnija bolj povezana v eno družino. Pri maši bomo zato vsak dan po obhajilu moliliza blagoslov in božjo pomoč. Tudi v osebni molitvi priporočimo Bogu to naše delo.

Urnik dogodkov

Četrtek 13. november:

18:30 Večerna maša z nagovorom

19:30 p.Marjan Čuden: Nimamo časa! Naj umre tudi družina? (v župnijski cerkvi)

Petek, 14. november:

17:30 sv. spoved

18:30 Večerna maša z nagvorom in sodelovanjel mladinskega pevskega zbora Vič

19:30 p.Marjan Čuden: Srečanje za mlade (v župnijski cerkvi)

Sobota, 15.November

09:00 Srečanje za otroke in blagoslov (v župnijski cerkvi)

10:00 Srečanje za starejše in bolne z nagovorom in svetim maziljenjem (v župnijski cerkvi)

17:30 sv. spoved

18:30 Večerna maša

19:30 p. Marjan Čuden: Župnija te potrebuje. Odločitev je tvoja. (v župnijski cerkvi)

Nedelja, 16. november:

07:00 Jutranja maša z nagovorom

09:30 Župnijska maša z nagovorom

Po maši zaključek s sodelovanjem župnijskega pevsega zbora in agape

Kdo je p. Marjan Čuden

p. Marjan Čuden je frančiškan, župnik župnije Ljubljana-Vič. Poleg rednega pastoralnega dela se posebej posveča pastorali otrok, mladine in zakoncev.